#warszawa Nie pchajcie się na skrzyżowanie Woronicza/al. Niepodległości bo zablokowane. Zderzenie motocyklisty z busem.
#warszawa Nie pchajcie się na skrzyżowanie Woronicza/al. Niepodległości bo zablokowane. Zderzenie motocyklisty z busem.
Zaloguj się aby komentować