W tym roku już nie potrafię doczekać się barbórki i deputatu węglowe, zaplanowałem że kupię sobie RTX4090, tyle czekania ale jak włożę kartę do kompa to hejto już mnie nawet nie wyloguje #pcmasterrace
W tym roku już nie potrafię doczekać się barbórki i deputatu węglowe, zaplanowałem że kupię sobie RTX4090, tyle czekania ale jak włożę kartę do kompa to hejto już mnie nawet nie wyloguje #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować