W końcu gramy bez Krychy. Gliksona też nie ma, ale on i tak ma kontuzję to nie wiadomo do końca, co by było jakby był gotowy do gry.
#reprezentacja #pilkanozna


W końcu gramy bez Krychy. Gliksona też nie ma, ale on i tak ma kontuzję to nie wiadomo do końca, co by było jakby był gotowy do gry.
#reprezentacja #pilkanozna


Zaloguj się aby komentować