Hejto.pl
Aleksander Kaniszczew, pierwszy po wojnie obcokrajowiec w Legii Warszawa: Zaskoczyło mnie to, że w Polsce piłkarze pili jeszcze więcej niż w Rosji - Interia.pl - Hejto.pl