PanNiepoprawny★Fanatykw Gry Planszowe2023-06-21T06:39:22+02:0013W #codziennytalisman zbliżamy się do końca paczki Podziemi. Pytanie co dalej?Co dalej?Królowa loduWilkołakMiastoPuszka PandoryKończ waść ten spam73 Głosów1310Udostępnij
rakokuc2023-06-21T11:20:32+02:000@PanNiepoprawny ankieta trochę źle pomyślana, bo masz 4 osobne opcje dla zwolenników kontynuacji i 1 dla przeciwników.
Odczuwam_Dysonans2023-06-21T11:27:43+02:001@BurczekStefuha no właśnie, mimo że takie gry są mi dzisiaj dosyć odległe, to zawsze chętnie rzuciłem okiem, zawsze to coś ciekawego.
PanNiepoprawny★2023-06-21T11:35:15+02:000A jak byłoby poprawnie? Przytłaczająca większość nie chce już zaczęcia kolejnej talii.
rakokuc2023-06-21T12:10:37+02:001No ja bym zrobił dwie opcje - zacząć kolejną talię i nie zaczynać kolejnej talii.
BurczekStefuha2023-06-21T15:51:41+02:000@PanNiepoprawny raczej sumując 60% chce zaczęcia nowej talii (tylko innej)
PanNiepoprawny★2023-06-21T23:36:45+02:001@BurczekStefuha dobra, już dobra - myślałem, że sobie trochę przerwy zrobię