Sztos

Uwielbiam motoryzację, a już w szczególności tą klasyczną. Z tego względu często zaglądam na ten kanał. Pokazują tam unikatowe klasyki i wywiady z właścicielami.

https://www.youtube.com/watch?v=u2t8hnaCUcc

gacek2 lata temu

@Havelock_Vetinari polecam kanał Patryka Mikiciuka, co chwila nowe projekty i pasja, którą zaraża innych np. Polskie Porsche albo Polskie BMW - rekonstrukcje - robienie czegoś z niczego A tu np. Alpina, której jest tylko kilkanaście sztuk https://www.youtube.com/watch?v=9TCqzRku-zw&t=519s&ab_channel=PatrykMikiciuk

lubieplackijohn2 lata temu

@Havelock_Vetinari Od kiedy poznałem serię fallout zakochałem się w tym aucie ->

9f27505f-2d28-4dcb-9b5c-9486dd86e1a3

@lubieplackijohn jest piękne

@gacek Dzięki, mam w obserwowanych i spoglądam! Miałem a nawet udostępnić ;d

0
gacek2 lata temu

@Havelock_Vetinari z klasyków to u nas mam Audi 100 z 1986 roku, kupiony z sentymentu - rodzice jechali nim do ślubu jakiś czas temu go odkupiliśmy od pierwszego właściela. Może powoli będzie nabierał na wartości - jak na 1986 rok to serio był full wypas - wszystko juz elektryczne

@gacek ja choruję na stare 911, ale to ponad moje możliwości finansowe. Bliżej mi do szwedzkiej cegły z turbo. No a poza tym mam kilka typów, które chciałbym mieć. BTW niedługo opisze tutaj pewne autobusy francuskiej produkcji, której jeździły w latach 50 w polskim taborze pks.

lubieplackijohn2 lata temu

@gacek o kurde! Nie wiedziałem! Ciekawe, czy mają Eldorado z '59 ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

gacek2 lata temu

@Havelock_Vetinari no a ceny będą szybować bo przeciez wypuszczony został juz ostatni model 911 z tego co wiem

lubieplackijohn2 lata temu

@gacek cholera...ale bryki. Tylko tanie nie są 400k to jednak sporo bilonu. Ale z drugiej strony, wyglądają jakby dopiero co zeszły z taśmy produkcyjnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gacek2 lata temu

@lubieplackijohn to korona szwedzka więc 400 000 x 0,4 i masz złotówki ponizej 200k to jak za darmo

@gacek @lubieplackijohn i kto by kiedyś pomyślał, że samochody, które kiedyś w większości były normalnymi autami, będą kiedyś klasykami i będą kosztować tyle co nowoczesne, prosto z salonu. Zresztą, to były inne czasy, gdzie niektóre egzemplarza były pochowane po stodołach i teraz je się znajduję. Są na yt filmiki, gdzie odbudowywano takie pojazdy.

lubieplackijohn2 lata temu

@gacek No ja już po przeliczeniu na złotówki podaję ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Havelock_Vetinari samochody są jak wino, a przynajmniej te niektóre ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

9f2d951f-f45b-4cc6-9e05-2252eb99ab79

@lubieplackijohn Bardzo trafne określenie ;d

Zaloguj się aby komentować