MatXXX★Kompanw Rower2023-02-03T08:04:52+01:0015Uwaga #rower owe Tomki, ślisko dzisiaj w wwa, dobrze że był kask, bo tak wykruwiłem aż się wgiął 1510Udostępnij
MatXXX2023-02-03T08:11:07+01:001Ech, i nawet nie dodam zdjęcia bo nie mam rangi, nie jest łatwo być zielonką :<
MatXXX2023-02-03T08:13:01+01:001@Afrobiker no niestety nie ma, ale może trzeba będzie sie nauczyc na błędzie
Afrobiker2023-02-03T08:17:05+01:000@MatXXX już masz praktykanta. Porozmawiajmy o tym wypadku a szybko dobijesz do kompana 💪. Kto ci wyskoczył że musiałeś nagle hamować?
MatXXX2023-02-03T08:28:58+01:004@SuperSzturmowiec jezdzi sie, tylko trzeba zachowac ostrożności, to sie nazywa odpowiedzialnosc
Afrobiker2023-02-03T08:40:27+01:001@MatXXX najgorzej 😟. Tej gołoledzi to powinni zabronić jakąś ustawą czy coś 😁
Afrobiker2023-02-03T08:44:10+01:003@SuperSzturmowiec co ty gadasz 😳. Pewnie że się jeździ sam uprawiam zimowe DH. Jutro wybieram się na stok. Wyraz twarzy narciarzy bezcenny 😆. https://youtu.be/1CR0QmCaMTs
worm_nimda2023-02-03T10:29:24+01:001Policja w filmiku to chyba bazowała na naszej polskiej formacji. Chcieli zapytać czy z rybom?