szatan_serduszkoDebiutantw Dyskusje2023-08-08T10:07:58+02:003Tylko JEDNA osoba z KO wyłamała się i zagłosowała przeciwko waloryzacji 500+. Idzie zmiana, nie ma co...32Udostępnij
Acrivec★2023-08-08T10:09:26+02:001@szatan_serduszko tak, wiemy agitatorze polityczny, pisałeś już o tym pół godziny temu.