Tylko 13 godzin? Mogli tak się kisić jeszcze troszkę. Po co w ogóle dumny r0sjanin miałby wyjeżdżać ze swojego wspaniałego kraju?
#rosja #bekazpodludzi

Tylko 13 godzin? Mogli tak się kisić jeszcze troszkę. Po co w ogóle dumny r0sjanin miałby wyjeżdżać ze swojego wspaniałego kraju?
#rosja #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować