Ty, ale niektóre reklamy, to już naprawdę takie denne i od czapy, że aż żenua:


Linda tańczy na żółto, druga siedzi na klopie i podpaski reklamuje, inna z kolei też siedzi, ale zaparcia i pies w łazience - no kurczę, co mają w głowie ci marketingowcy A was jakieś wkurzają czy irytują?


Na szczęście Shopee zniknęło...

ad223812-21dc-4484-b90b-e5038f0a63f9

Komentarze (12)

Ja żałuję że zniknęło, nie ma konkurencji dla allegro i mogą sobie fikać względem sprzedawców bo i tak nie ma gdzie uciec, a sprzedaż na shopee powoli rosła z miesiąca na miesiąc.

@Masterberg Amazon jest droższy od allegro i u nas mało popularny a olx to śmietnik. Jest jeszcze erli ale mało popularne, a tam sprzedaje się przyjemnie.

Stopień obrzydzenia w TV tych reklam jest tak ohydny i zdeprawowany że rzygać się chce.

Ale spokojnie...Wprowadzili że wystarczy iż kobieta poskarży się że jej źle i faceta wywalają z domu bez tłumaczenia a to już co zauważalne u znajomych i ich znajomych prowadzi do tego że faceci nie chcą obcować z kobietami a w szczególności wpuszczać ich do domu jako partnerki życiowej. Zobaczysz jaki podły los spotka kobiety za te pseudo przywileje i tworzenia prawa pod ich pantofel.

Będą same smarować w robocie na kredyty.

@FulTun "Stopień obrzydzenia w TV tych reklam jest tak ohydny i zdeprawowany że rzygać się chce." - no widać, że przekraczają granice, daj spokój

Zaloguj się aby komentować