AirbagGruba rybaw Hydepark2024-10-12T20:41:15+02:001#traktorkiScania czy Volvo?ScanioLolvo68 Głosów18Udostępnij
starszy_mechanik2024-10-12T20:53:04+02:005W ETS śmigałem scania bo w Volvo zjebali wnętrze po całości
cebulaZrosolu2024-10-12T21:20:31+02:003@SuperSzturmowiec wiadomo, że Tatra i ich "rama królewska" https://youtu.be/5UkAyAzhmsA?feature=shared
InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz2024-10-12T21:30:21+02:002@cebulaZrosolu koło po lewej jest na jednej osi z tym po prawej?
cebulaZrosolu2024-10-12T21:14:59+02:001@Airbag jako, że mój teść i szwagier to fanboje Scanii to i ja tak musiałem zagłosować, co by mi rękę chcieli podać jeszcze kiedyś