Tomaszki, co myślicie o Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme na lato? Mam Versace Pour Homme i Perry Ellis 360° Red for Men (klon Acqua di Gio). Zaskoczy mnie czymś?
Bardzo szorstko-cytruowe otwarcie. Szczerze mowiac jak kostka toaletowa na stacji benzynowej. Za to swietny drzewno-cieply dry down. Versace zupelnie inne. Slodszy i delikatniejszy i znika ze skory kiedy Miyake zaczyna sie dopiero rozkrecac.
@Zabi bez przesady, nosiłem klasyka w temperatury typu 27-28 stopni i siedział świetnie, ma co prawda trochę "ciała" i nie jest taki żrąco mentolowy, ale no raczej nie powiedziałbym żeby klasyk był zbyt ciężki na upał xD
@Elijah Issey ma jakiś taki magiczny japoński vibe, przez który z wszystkich wymienionych przez Ciebie zapachów będzie wydawał się najbardziej lekki. Generalnie jest to jeden z moich ulubionych letniaczków, a za te pieniądze to nie sposób nie polecić ( ͡° ͜ʖ ͡°)