Krx_S
Krx_SInspirator

To przyszłość gier RPG? Bannerlord połączony z AI ChatGPT to dopiero początek | GRYOnline.pl

Youtuber Bloc stworzył mod wykorzystujący algorytm ChatGPT jako podstawę, a na jego bazie stworzył „silnik narracyjny” z danymi na temat świata Bannerlorda. Dzięki temu NPC mogą odpowiadać na pytania manualnie wpisane przez gracza i unikalne odpowiadać.

 

#mountandblade #bannerlord #gry

Komentarze (7)

Pamiętam jak chyba jeszcze w pierwszym M&B robiło na mnie wrażenie to, że jak spotykało się lorda przy boku którego brało się udział w bitwie, to wracał do tego wydarzenia np. "o a pamiętasz naszą bitwę w okolicy wsi xxx?"
W nowej wersji można byłoby podejść do jakiejś postaci i przez moda napisać "kumple mi powiedzieli że zdechłeś, fajnie się umierało?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dzejkob w ogóle M&B dla mnie to majstersztyk i gra którą sobie kiedyś wymyśliłem. Takie trochę połączenie Heroes 3 z Ghoticem Pamiętam jak w dzikich latach piractwa kumpel to do mnie przyniósł na płycie z jakimiś Modami dodatkowymi. Wsiąknąłem na 10h grając.

@Krx_S oo tak, do dziś gra wyjątkowa, może konkurować w zasadzie sama ze sobą. W Warband przegrałem taka część życia, że mi nawet trochę wstyd xD

@Dzejkob Kiedyś z kumplami próbowaliśmy multika, był mod na to specjalny. jak do Bannerlorda się pojawi to chętnie bym z kimś poszarpał po Calradii xD

@Krx_S że na mapce z singla w więcej osób?! właśnie takiego multi w tej grze zawsze oczekiwałem

@Dzejkob dokładnie taki CO-OP w M&B kiedyś był mod, ale umarł w Bannerlordzie

@Krx_S nice! Muszę sprawdzić, ciekaw jestem jak wyglądała taka gra w coopie

Zaloguj się aby komentować