To jest zycie. Wstajesz sobie rano. Ogladasz meczyk. Pijesz kawke, zjadasz jajeczniczke. Potem idziesz niespiesznie do dino po buleczki. Cudownie. #gownowpis
To jest zycie. Wstajesz sobie rano. Ogladasz meczyk. Pijesz kawke, zjadasz jajeczniczke. Potem idziesz niespiesznie do dino po buleczki. Cudownie. #gownowpis
Zaloguj się aby komentować