Ja to jednak jestem naiwny. To, że ludzie kradną, to jedna sprawa. Ale wydawało mi się, że ktoś tam wykonuje swoją pracę jak należy. Sama świadomość tego, że nie sprawdzają tych zwrotów i że najczęściej pewnie nawet nie potrafią udowodnić, co klient dostał a co odesłał, tworzy za⁎⁎⁎⁎stą okazję dla złodziei.
Zaloguj się aby komentować