DzialaczWiejskiAutorytetw Hydepark2023-01-20T11:40:20+01:005Tak się zastanawiam, czy i kiedy użytkownik dev sypia xD Zatrzęsienie piorunów jak przy burzy 24/h 58Udostępnij
CzarusCC2023-01-20T11:41:33+01:002potężna wichura łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze..
soulcatcher2023-01-20T11:42:53+01:001Pewnie jakiś skrypt,każdy nowy wpis ma odrazu piorunka,domyślam się od kogo xD
dev2023-01-20T11:43:27+01:004@DzialaczWiejski Sen? Sen jest dla słabych! Ja praktykuję mikrosen! Co każde dwie milisekundy trzecią przesypiam, dzięki czemu mam w ciągu dnia łącznie 8 godzin snu, a nie marnuję na nic czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)