Ta ekstraklasa to nie powinna się wgl zaczynać, powinni zakończyć te rozgrywki na amen, tego się nie da oglądać. Od dziś będę oglądać siatkówke i skoki narciarskie #mecz #ekstraklasa
Ta ekstraklasa to nie powinna się wgl zaczynać, powinni zakończyć te rozgrywki na amen, tego się nie da oglądać. Od dziś będę oglądać siatkówke i skoki narciarskie #mecz #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować