Steinhart Aquarius GMT N°4/33. Generalnie rzadko opuszcza pudełko ale dziś niech se pochodzi po domu.

Steinhart Aquarius GMT N°4/33. Generalnie rzadko opuszcza pudełko ale dziś niech se pochodzi po domu.

@Parigot Zgadza się, tylko automat. Jak dla mnie smartwatch nie ma racji bytu poza godziną i powiadomieniem że ktoś dzwoni a w sumie to nawet i bez tego bo telefon 24/7 w kieszeni lub obok więc automat wygrywa aniżeli ładować zegarek codziennie rano. ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Co może jeszcze muszlę klozetową każą mi ładować?
Zaloguj się aby komentować