jak ktoś ma starszą wersje to może nie koniecznie może się opłacać zmiana, ale jak ktoś chce kupić taką konsole bo nie ma to wtedy warto kupić.
Ja na razie z braku kasy nie kupuje ale jak bym miał większy zastrzyk gotówki to bym sobie kupił..
Puki co pozostaje bez zmian PC-MasterRace xDD