@youmpjet aj kurna współczuję, u mnie jadłowstęt pojawia się przy dużym stresie, teraz jak jestem na spokojnie to nawet go sobie nie wyobrażam, bo humor pójdzie sie jebac. Czymam kciuki ze problemy szybko sie rozwiaza i bedziesz mogl szamac pysznosci z ochota i smakiem