Spokojnie. Jest jeszcze druga połowa
Spokojnie. Jest jeszcze druga połowa
@WarszafskiDres spoko to była tylko prośba bo będzie tak samo jak na wykopie, jak jakiś mecz albo inne wydarzenie to tagi zasrane tysiącem wpisów których nikt nie czyta nawet i nikogo nie obchodzą te myśli
tak jest możliwość zablokowania ale nie o to w tym chyba chodzi, są ludzie którzy też się piłką interesują i co mają blokować tag?
Zaloguj się aby komentować