Skoro za to płacą i można nieźle zarobić na Hejto to wrzucam filmik jak byłem z dziadkiem na rybach #polityka #heheszki #ocieplaniewizerunku #ai
Skoro za to płacą i można nieźle zarobić na Hejto to wrzucam filmik jak byłem z dziadkiem na rybach #polityka #heheszki #ocieplaniewizerunku #ai
Zaloguj się aby komentować