Siema ja nowy ten mam pytanie, można tu jakoś zwiększyć czcionkę tekstu czy tylko w przeglądarce przez przybliżenie?
Siema ja nowy ten mam pytanie, można tu jakoś zwiększyć czcionkę tekstu czy tylko w przeglądarce przez przybliżenie?
Zaloguj się aby komentować