Siedzę w pracy do 6, niewiele mam do roboty a tak bym se pograł w fortnajta albo inne horrorki. No ale mam kindla ze sobą to poczytam Stary człowiek i morze i jakoś zleci. Pozdrawiam nocną załogę. #nocnazmiana
Siedzę w pracy do 6, niewiele mam do roboty a tak bym se pograł w fortnajta albo inne horrorki. No ale mam kindla ze sobą to poczytam Stary człowiek i morze i jakoś zleci. Pozdrawiam nocną załogę. #nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować