Sam swego czasu na serwisie na literę W bardzo aktywnie udzielałem się na tagu #produkcjamuzyki i również więcej tworzyłem. Teraz ogranicza się to średnio do jednego - dwóch utworów w roku zrobionych w wolnym czasie. Ostatnio poczyniłem mały remiks utworu znajomej i chciałbym się z Wami podzielić.