Są jakieś grupki grające w #grybezpradu we #wroclaw? Chętnie bym zagrał ale ekipa mi się posypała i nie ma z kim ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Są jakieś grupki grające w #grybezpradu we #wroclaw? Chętnie bym zagrał ale ekipa mi się posypała i nie ma z kim ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować