Raz w miesiącu Hejto powinno organizować wybory na zbanowanie permanentnie jednego użytkownika, jakaś ankieta czy coś
#hejto
Raz w miesiącu Hejto powinno organizować wybory na zbanowanie permanentnie jednego użytkownika, jakaś ankieta czy coś
#hejto
Zaloguj się aby komentować