Ratusz informuje o kolejnym efekcie audytu zleconego przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. To doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia oszustwa. "Na konto szpitala Dawid Kacprzyk zwrócił znaczną część wypłaconych mu środków. Dziś Rada Nadzorcza podejmie decyzję o zmianach w zarządzie szpitala" - informują urzędnicy.
Konsekwencje poniesie (to dobrze), mimo że zwrócił kasę (też dobrze). Zapewne dzięki temu zarzuty będą ciut mniejsze. Zastanawiam się tylko jakby to wyglądało jeszcze kilka lat temu...
#polityka