Ramy na XMP odpaliły na 1,36v a w instrukcji płyty jest napisane że powyżej 1,35 może uszkodzić podzespoły. Co myślicie?
#komputery #pcmasterrace
Ramy na XMP odpaliły na 1,36v a w instrukcji płyty jest napisane że powyżej 1,35 może uszkodzić podzespoły. Co myślicie?
#komputery #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować