"Raz w d⁎⁎ę to nie..."
#heheszki #cotusieodpierdala #lgbt

"Raz w d⁎⁎ę to nie..."
#heheszki #cotusieodpierdala #lgbt

W serialu "Dobre miejsce" - usłyszałem frazę: "Jesteś hetero? Daj spokój, żyjemy w XXI wieku".
No dobrze, ale co z tymi, którzy nie chcą/nie mają potrzeby/jest to dla nich obrzydliwe - jaka jest gwarancja, że w świecie ultrapoprawności i tolerancji nie zostaną napiętnowani i wsadzeni (co już się dzieje) do szufladki z faszystami, katolami, rasistami itd?
Zaloguj się aby komentować