"Mam tę moc, mam tę moc"
No raczej kurna nie XD
Wiedziałem, że te akumulatorki to fejk ale spodziewałem się czegoś w okolicy 10% z koszulki a tu takie coś. Dostałem je przy zakupie czołówki.
#heheszki #elektryka


"Mam tę moc, mam tę moc"
No raczej kurna nie XD
Wiedziałem, że te akumulatorki to fejk ale spodziewałem się czegoś w okolicy 10% z koszulki a tu takie coś. Dostałem je przy zakupie czołówki.
#heheszki #elektryka


Zaloguj się aby komentować