Pyrkon za nami! Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy wpadli do nas przez ten weekend pogadać o RPG, zobaczyć kostki, pośmiać się z memów i zabrać do domu trochę fantastycznych skarbów.
Było tłoczno, było głośno, było fantastycznie. No i było też... gorąco. Bardzo gorąco. Za gorąco.
Do zobaczenia na kolejnych eventach! A na ten moment zapraszamy do naszego kramiku internetowego
#Pyrkon #Pyrkon2026 #poznań #RPG #heheszki #memy #Fantastyka #RGFK
