Przydałby się jakiś dymek, który informowałby, że są nowe powiadomienia. Chyba, że coś takiego funkcjonuje a ja o tym nie wiem?
Przydałby się jakiś dymek, który informowałby, że są nowe powiadomienia. Chyba, że coś takiego funkcjonuje a ja o tym nie wiem?
Zaloguj się aby komentować