Przy próbie zablokowania użytkownika lub tagu i kliknięciu na ikonkę "kłódki" ona się otwiera. Czy nie powinno być na odwrót, bo to trochę mylące.
Przy próbie zablokowania użytkownika lub tagu i kliknięciu na ikonkę "kłódki" ona się otwiera. Czy nie powinno być na odwrót, bo to trochę mylące.
Zaloguj się aby komentować