#przegryw #zalesie pamiętajcie chłopy, zawsze jak idziecie bić turboptysia w kolchozie to zamykajcie WC (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
#przegryw #zalesie pamiętajcie chłopy, zawsze jak idziecie bić turboptysia w kolchozie to zamykajcie WC (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
Zaloguj się aby komentować