Hejto.pl
Przed panstwem, sedzia TRYBUNALU KONSTYTUCYJNEGO... a nie wroc, to @lubieplackijohn ktory chyba nie ogarnia, ze pewnych - NiebieskaGumaBalonowa - Hejto.pl