Weathervax★2026-06-21T21:46:07+02:001Znam kolesia co oszczędzał na wakacjach jeżdżąc z żoną, a dzieci zostawały z teściami. Nigdy nie było rodzinnie za granicą.
Weathervax★2026-06-21T21:56:40+02:000@peposlav no właśnie nie bo mówił, że z dziećmi to strasznie drogo by wyszło, a tak to znośnie