
Poznań: kobieta chciała przepuścić pieszego na pasach, wtargnął do jej auta, odgryzł jej kawałek ucha i odjechał jej samochodem
epoznan.plKażdy z Dębca to przestępca, nawet jeśli mieszka tylko tymczasowo
#poznan

Każdy z Dębca to przestępca, nawet jeśli mieszka tylko tymczasowo
#poznan
Tytuł powinien brzmieć: Poznań: kobieta chciała przepuścić Ukraińca na pasach, ten wybił szybę odgryzł ucho i ukradł jej samochód.
cytat: ""na Wildzie został uszkodzony samochód? Wybita szyba przez obywatela Ukrainy. Osobą poszkodowaną była kobieta, której w czasie szarpaniny odgryzł ucho. Policja zna całą sprawę""
Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że około 2.00 w nocy z czwartku na piątek doszło do takiego zdarzenia na poznańskim Dębcu. - Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę, który uszkodził kilka samochodów i napadł na kobietę - mówi. Potwierdza, że napastnik to 35-letni obywatel Ukrainy.
- Wiemy już, że uszkodził pięć samochodów. Kobietę zaatakował natomiast w rejonie skrzyżowania ulic Łozowej i Kasztanowej. Kobieta jechała citroenem i zatrzymała się przed pasami, by go przepuścić. Wtedy mężczyzna otworzył drzwi jej pojazdu, wtargnął do środka i odgryzł jej kawałek ucha - opisuje. Następnie miał wyrzucić kobietę z samochodu i nim odjechać.
- Daleko nie uciekł, bo wjechał w znak drogowy na ulicy 28 Czerwca 1956. Tam porzucił uszkodzony samochód i zaczął uciekać pieszo. Policjantom szybko udało się go namierzyć i zatrzymać - zaznacza Mróz.
Słabo to brzmi, albo jakiś chory psychicznie, albo wracający z wojny z jakimś PTSD nieleczonym
@GtotheG a mi to wygląda na jakieś dopalacze. W tamtym roku chyba w Toruniu, jakiś łepek ogarnął sobie ch⁎⁎⁎we palenie i mu odjebalo totalnie. Od jednej policmajsterki usłyszałem, że generalnie wcześniej u niego nie było takich akcji i jak uciekał przed policją to skoczył z wysokości złamał sobie nogę (albo dwie? Nie pamiętam), a i tak nie zrobiło to na nim wrażenia. Artykuł o tym: https://gra.fm/torun-nozownik-zaatakowal-kilka-osob-do-sadu-trafil-akt-oskarzenia.html
Zaloguj się aby komentować