RzeznikLiderw Hydepark2024-09-20T22:15:45+02:0060Pozdrowienia z Pienin! #gory #podroze #podrozujzhejto #mojezdjecie604Udostępnij
skorpion2024-09-20T22:31:16+02:004@Rzeznik wspomnienia ze szkoły średniej i studiów. Beskidz Sądecki i Nowy Sącz. W pracy uwielbiałem przyjeżdżać do właścicieli hotelu w miasteczku galicyjskim, do momentu, aż zachłanny urząd ich nie wywalił.
mk-22024-09-21T09:08:29+02:000@Rzeznik ostatnio tam byłem jeszcze przed tą smutną historią z helikopterem