Potrzebuje się poradzić Tomków ( ͡° ͜ʖ ͡°) w chwili obecnej poszukuje zatrudnienia i znalazłem wczoraj ofertę w budownictwie przy rozbiórce kamienicy w moim mieście, stara przedwojenna kamienica przetrwała dwie wojny, ale grozi zawaleniem, więc to kawał historii z drugiej strony szkoda, że inwestor zdecydował na rozbiórkę, nie jestem z zawodu budowlańcem, ale abstrahując na chwile od mojego pytania czy rzeczywiście nie dało się tego odremontować? Nowe stropy, wzmocnienie ścian itp itd? ¯\_(ツ)_/¯ nie wiem nie znam się ale chyba też przy zabytkach jest jakiś sztab ludzi chroniący to/dbający to. Fakt kamienica od lat stała sobie samopas, wracając do mojego pytania. W ogłoszeniu chłop nie wspomniał nic o umowie, stawka od 17-25 zł netto/godz, 10 godz dziennie od pon do sob, miało przyjść w tym tygodniu 24 osoby, a przyszło tylko 3 wiec nie wiem czy warto skoro ponad 20 osób zrezygnowała ¯\_(ツ)_/¯