Postanowiłem się przywitać Tomeczki.
Witam #motoryzacja - wspomnienie lata po polerce (przy czarnym lakierze i tak się długo Pan nie nacieszysz xD)
Mamy tu jakichś kierowców #alfaromeo?

Postanowiłem się przywitać Tomeczki.
Witam #motoryzacja - wspomnienie lata po polerce (przy czarnym lakierze i tak się długo Pan nie nacieszysz xD)
Mamy tu jakichś kierowców #alfaromeo?

Zaloguj się aby komentować