Pora sie przywitac . Usunalem konto na orlenie . Nigdy wiecej moja noga nie postanie na tym posmiewisku internetu. Trzeba sie zadomowic u hejterow
Pora sie przywitac . Usunalem konto na orlenie . Nigdy wiecej moja noga nie postanie na tym posmiewisku internetu. Trzeba sie zadomowic u hejterow
Zaloguj się aby komentować