AfrobikerTytanw Hydepark2023-05-11T12:34:07+02:00121Polski to piękny język 🤩 #wiosna #gryslowne12110Udostępnij
JarosG2023-05-11T20:32:06+02:001@Afrobiker Wszystko pięknie tylko prawidłowo to nie bez, to lilak Ale "bez bez bez" mi się podoba