@smieszneobrazkijuzniesmiesza miałem w gimbazie ziomka którego rodzice byli ateistą mi i normalnie obchodzili święta ale nie jako Boże Narodzenie a wspólny czas dla rodziny więc idk
@smieszneobrazkijuzniesmiesza Jak kościół pchał wiekami robienie ze świąt kościelnych tradycji, to nie ma narzekania że niewierzący obchodzą święta. Sorry Winnetou, ale nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka.