Baltic_VodkaOsobistośćw Hydepark2024-01-11T18:03:08+01:0015#polityka Mariusz z Maćkiem prowadzą głodówkę po pisowsku. Na stołówce biorą tylko pierwsze danie i kompot xD152Udostępnij
eiaculatiopraecox_2.02024-01-11T18:04:22+01:000@Baltic_Vodka W więźniu nie ma stołówek. Kajfus przynosi.
s_____2024-01-11T18:55:00+01:005@Baltic_Vodka Głodówka polega na nieprzyjmowaniu pokarmów stałych, też kiedyś myślałem że piją tylko wodę a oni wpierdalają jogurty, kefiry, serki, milermisie itp. W d⁎⁎ie z taką głodówką.