#polityka #konfederuskie #konfederacja
2271eedf-ea4e-4143-9571-185bd6637086
markxvyarov

@pinbecker Nie jestem aż tak biegły w lorze świata Brauna. Czy mógłbym poprosić o TLDR co do jego postawy (wypowiedzi) w stosunku do Zbrodni Katyńskiej i krytyki Rosji w tym kontekście?

OlFunkyBastard

@markxvyarov nie analizuj to jeden z najprymitywniejszych i zajadłych politycznych profili na Twitterze. Treści produkowane typowo pod KODziarzy.

markxvyarov

@OlFunkyBastard nie zamierzam analizować posty jakiegoś konta na TT. Pytam na poważnie, bo cały czas słyszę wypowiedzi Brauna w kierunku do Ukrainy ciągle przytaczając rzeź wołyńska. Dlatego pytam o jego postawę w stosunku do Zbrodni Katyńskiej.

Dzemik_Skrytozerca

@markxvyarov 


Spojrzyj pod poglądy polityczne:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Braun


Natomiast od siebie dodam, ze jest przeciw Rosji (ale był w Rosji na wycieczce na zaproszenie pracownika wywiadu rosyjskiego, jest za tym by nie drażnić Rosji, i by Ukraina się poddała), wierzy w tradycyjne wartości (aborcja to zlo, in vitro to zlo, monarchia jest ok, kościół jest super) i wolność (a także w spisek Big Pharmy). Ładnie i kulturalnie się wypowiada (ale zrobił już dwie burdy w sejmie, i do znanego łotra z PiS oficjalnie groził powieszeniem, i zaatakował panią gaśnica). Ma brodę i nieźle wygląda (chyba, że akurat pobrudził się gaśnica).


To właśnie taki pan. Nie ma rzeczy, której nie zrobi dla kasy.

zryyyytyyyy

@pinbecker ale pierdolenie Goebellsa Downa, zawsze o tym mówili szczególnie Narodowcy. Zanim zaczeli o tym pamiętać inni to oni dawno o tym mówili. Braun też mówił o ruskich bulwach. Nawet Bosak dziś podał dalej o tym na twitterze. To Lewica zawsze ruskich broniła. Leć na czarną.

maximilianan

@zryyyytyyyy zabawne, że dzisiaj o tym akurat zapomnieli

zryyyytyyyy

@maximilianan zapomnieli tobie powiedzieć xd Bosak dawał, Kamiński. Nie wiem jak reszta profili bo nie chce mi sie sprawdzać.

https://x.com/K_Kaminski_/status/1779043219721842696

69f1ecd0-2594-491f-9c4e-938681963578
markxvyarov

@zryyyytyyyy Feel the difference.

9805cb67-6619-4f3f-9ca9-ccbabeeec17c
markxvyarov

@zryyyytyyyy albo to

5c7fcd5c-3eeb-41d5-8a1d-664cdea94e42
a6b8b119-0107-4ddf-8835-26f7afc40cf5
markxvyarov

@zryyyytyyyy dodam że po Inwazji kacapów na Ukrainę, kacapi zaczęli masowo niszczyć pomniki Polakom (ofiary represji, zesłańce i zabici żołnierze). No i gdzie jest konfederacja, dlaczego nie wzywają władze rosji do poniesienia odpowiedzialności za to?

zryyyytyyyy

@markxvyarov o tym też mówili, dobrze że dałeś. Teraz daj takie Lewicy xd nawet nie chcieli nazwać tego ludobójstwem tylko jest czystka etniczna o znamionach ludobójstwa. To Ukrainie daliśmy wszystko a oni nawet tego nie zrobili i nie chcieli przed wojną tego zrobić. O czym z ruskimi mamy gadać jak to wrogowie i nie mamy na nich żadnego wpływu? na ukrainie jeszcze mamy. Zawsze mówią o zbrodniach ruskich, niemców, żydów czy ukraińców. Nasrali ci do łba ukrofile i wymyślasz. Znalazłbym ci ze 30 przykładów ale ide pić Ballantinesa. Nara

markxvyarov

@zryyyytyyyy no i tak odniosłeś się do moich argumentów. A w Ameryce czarnych linczują.


P.S. Jestem za likwidacją Konfederacji i Lewicy. Tak że takie argumenty do mnie nie trafiają.

zryyyytyyyy

@markxvyarov pije whisky, nie mam czasu z tobą siedzieć koleś i szukać ci linków. Poszukaj sobie sam, znajdziesz https://streamable.com/yrkd2v

maximilianan

@zryyyytyyyy za to braun jakoś zapomniał, bosak też zapomniał dzisiaj wrzucić, za to mentzen też. Na szczęście jest berkowicz - też zapomniał. Nowa nadzieja zapomniała, jedynie profil konfederacji repostował wpis Kamińskiego i zwrócił uwagę, że to rosyjska zbrodnia.


Konfederacja korony polskiej pamięta, ale mówi o sowietach, a nie rosjanach. Nie przeszkadza im mówienie o Ukraińcach na Wołyniu czy niemieckich zbrodniach za hitlera, drobny szczegół.


Po co tak kłamać?

zryyyytyyyy

@maximilianan mówiłem ci żebyś mnie na czarną dodał. Neuropejski troll modem, tfuu. Znikaj. Widzisz to co chcesz widzieć a nie to co jest. Możesz się odjebać od moich wpisów? daj mi się napić alkoholu bez spiny. Akysz, giń przepadnij siło nieczysta.


Krzysztof Bosak reposted funkcjonariuszu.

8ac93a83-7cd8-431b-9a07-5e8fa8600cdc
maximilianan

@zryyyytyyyy jako mod nie mam nikogo na czarno. Nie do końca wiem gdzie widzisz trollowanie w fakcie, że przejrzałem wspomniane profile i zdałem ci relację co dziś mówią na temat zbrodni katyńskiej.

zryyyytyyyy

@maximilianan to mnie miej bo ty jesteś partyjnym trollem. Wymyślasz i dopisujesz. Nie pisz do mnie nic, jesteś wkurwiający i pierdolący. Dadzą ci raport jak coś nie tak.

maximilianan

@zryyyytyyyy mi nie powiedzieli, więc sprawdziłem i mówię tobie, że tobie najwyraźniej źle powiedzieli. No i sprawdziłem za ciebie, żebyś ty już nie musiał.

657312d2-99f7-47f0-bb11-883584108759
zryyyytyyyy

Komentarz usunięty przez moderatora

solly

@maximilianan 

>Konfederacja korony polskiej pamięta, ale mówi o sowietach, a nie rosjanach. Nie przeszkadza im mówienie o Ukraińcach na Wołyniu czy niemieckich zbrodniach za hitlera, drobny szczegół.

Akurat w ZSRR Rosjanie stanowili ok. połowy ludności, więc jest to nie do końca trafne nazywać to zbrodnią rosyjską, chyba, że sprawcy w zdecydowanej większości to Rosjanie i jest to jakoś do zweryfikowania. Wiemy, że Stalin sam był Gruzinem.

A kluczowe osoby, które maczały palce w Wołyniu to Ukraińcy. Czy nie?

FoxtrotLima

@zryyyytyyyy Ty to faktycznie jesteś zryty.

zryyyytyyyy

@FoxtrotLima jestem...ale nie jestem pojebany jak niektórzy

FoxtrotLima

@zryyyytyyyy no nie wiem, nie wiem.

zryyyytyyyy

@FoxtrotLima hyhyhyhhy no czasami jestem ale nie aż taaak xd

FoxtrotLima

@zryyyytyyyy czy ja wiem? Popieranie Konfederacji to dość gruby kaliber.

zryyyytyyyy

@FoxtrotLima dla mnie popieranie każdej innej partii co jest teraz w sejmie jest o wiele gorsze. Jest wiele zdań o każdej partii ale moderator który popiera i broni obecnej koalicji rządzącej jest jak funkcjonariusz tvpis czy tvnu. Bezstronność to jest cecha która powinien mieć moderator a on jej nie ma!

FoxtrotLima

@zryyyytyyyy koniecznie zgłoś to adminom!


BTW wolny rynek mamy i właściciele za pośrednictwem moderacji mogą sobie popierać kogo chcą lewaqu!!!

zryyyytyyyy

@FoxtrotLima wole im nasrać na stronę jak mnie wkurzą

FoxtrotLima

@zryyyytyyyy ależ Ty masz silną psychikę.

zryyyytyyyy

@FoxtrotLima zawsze się napinają jak się upije i mają problemy a ja nerwy, ich wina że dzbanów dają na modów. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, oni zaczynają, to po prostu samoobrona

FoxtrotLima

@zryyyytyyyy od razu widać, że jesteś człowiekiem z miasta. A ich słaba psychika już wysłała im maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach.

festiwal_otwartego_parasola

@zryyyytyyyy zostało ci wypomniane zupełnie wprost, że konfiarze wspominają o zbrodniach sowieckich w przypadku Katynia, ale już ukraińskich w przypadku Wołynia. ty wzamian się tak zesrałeś, że trzask dupy słyszę na drugim końcu europy. cytując konfiarzy - słychać wycie? znakomicie xD

Bipalium_kewense

@zryyyytyyyy Nawet nie wspomnieli na plakacie, KTO jest winny tej zbrodni. Jeśli przeskrobali coś Niemcy lub Ukraińcy, to walą po oczach nazwami narodowości. A tu to pewnie UFO przyleciało do Katynia i zielone ludziki mordowały Polaków.

Zaloguj się aby komentować