Pojutrze do kołchozu na 12h. Gdybym więcej się uczył, gdybym wcześniej wstawał, gdybym słuchał rodziców to kto wie może byłbym dziś kierownikiem magazynu spożywczego ABC albo nawet hurtowni budowlanej YTONG
#przegryw

Pojutrze do kołchozu na 12h. Gdybym więcej się uczył, gdybym wcześniej wstawał, gdybym słuchał rodziców to kto wie może byłbym dziś kierownikiem magazynu spożywczego ABC albo nawet hurtowni budowlanej YTONG
#przegryw

Zaloguj się aby komentować