BelzebubGURUw Hydepark2024-04-15T21:07:59+02:004Pogodę popierdoliło. Nie ma to jak burza w kwietniu xD #pogoda43Udostępnij
Acrivec★2024-04-15T21:10:22+02:008@Belzebub przecież w styczniu już była, w czym problem? Burza w kwietniu to nic dziwnego.