Podoba się dla mnie na hejto, że ludzie ,, doceniają " twój wpis jak koneserzy sztuki doceniają czyjeś dzieło a nie plusują jak na prymitywnym wykopcu
Podoba się dla mnie na hejto, że ludzie ,, doceniają " twój wpis jak koneserzy sztuki doceniają czyjeś dzieło a nie plusują jak na prymitywnym wykopcu
Zaloguj się aby komentować