AbenoKyertoGruba rybaw Terra incognita2023-03-01T21:20:00+01:0011Piękna broń, podobno z terenów Albanii, wykonana pod koniec XVIII wieku. #bronie #necrobook113Udostępnij
CoryLahey2023-03-01T21:28:49+01:004Krzywe to jakieś. Ciężko będzie cebule kroić. A do tego pewnie drogie.
Man_of_Gx2023-03-01T23:38:42+01:001@AbenoKyerto To bardzo nietypowa broń, klinga ma odwrotną krzywiznę, o ile w broni krótkiej to się tu i ówdzie zdarza np. kukri to w długiej pierwszy raz widzę (no ok, kosa kościuszkowska ale to była prowizorka). Gx